Gotowa spółka na sprzedaż


gotowa-spolkaSprzedaż gotowych spółek to jedna z wielu usług, które oferuje nasza firma. Dlaczego tak wiele osób wybiera właśnie tą formę rozpoczęcia własnego biznesu? Młodzi przedsiębiorcy do wyboru mają również opcję założenia firmy od podstaw. Rozwiązanie to ma jednak pewne wady, których z pewnością nie ma zakup gotowej spółki.

Kupno firmy zapewnia załatwienie całej sprawy w 2 lub 3 dni! Z pewnością nie będziesz musiał czekać dłużej. Jeśli jednak wybierzemy samodzielne założenie biznesu, musimy być przygotowani na okres oczekiwania wynoszący około miesiąca. Właśnie dlatego przedsiębiorca, któremu zależy na czasie, wybierze pierwsze z rozwiązań.

Kolejną bardzo istotną zaletą gotowych spółek jest brak formalności. Sprzedając Ci firmę, wszystkim zajmujemy się za Ciebie, by zapewnić wygodę współpracy. Wiemy przecież, że nie każdy ma głowę do załatwień urzędowych i papierków. Nie musisz już martwić się już o  kwestie takie jak numer REGON, VAT, NIP oraz KRS.

Pamiętaj, że oferujemy jedynie czyste spółki! Nie ma więc powodów do obaw w kwestii historii gospodarczej czy zobowiązań finansowych. Wybór też jest nie mały! Wiemy, że każdy z początkujących przedsiębiorców ma inne wymagania, dlatego oferujemy spółki nowe oraz ze stażem.

Zachęcamy do kontaktu!